Wedstrijd uitslagen

Ik wil je natuurlijk graag op de hoogte houden van de prestaties van onze eigen wedstrijddansers. Daarom vind je hieronder een overzicht van de door hun gedanste wedstrijden en de behaalde uitslagen.

Zaterdag 19-05-12 + Zondag 20-05-12 NK in Almere:

SI Deb.klasse Jan en Marga van der Weijde 6e

D-klasse Andre en Sabrina Koster 22e

Zondag 29-04-12 The Wooden Shoe in Zevenbergen:

SI  B-klasse Paul en Marijke Baks    6e

SII B-klasse Paul en Marijke Baks  10e

D-klasse Andre en Sabrina Koster 10e

Zaterdag 14-04-12 Swinging World Trophy 2012 in Steenwijk

SII B-klasse Ruud en Jos de Sterke 3e

SI Deb.klasse Jan en Marga van der Weijde 6e

Zondag 08-04-12 + Maandag 09-04-12 Holland Dans Spektakel in Cuijk:

SI  B-klasse Paul en Marijke Baks 8e

SII B-klasse Paul en Marijke Baks 6e

D-klasse Andre en Sabrina Koster12e

Zaterdag 09-03-12 + Zondag 10-03-12 De Danser in Badhoevedorp:

SI B-klasse Ruud en Jos de Sterke 9e

SI B-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 10e

SI C-klasse Paul en Marijke Baks 13e

SII B-klasse Ruud en Jos de Sterke 10e

SII B-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 14e

SII C-klasse Paul en Marijke Baks 16e

SI Deb.klasse Jan en Marga van der Weijde 7e

D-klasse Andre en Sabrina Koster 8e

Zaterdag 04-02-12 + Zondag 05-02-12 Gooiland Trophy in Hilversum:

SII B-klasse Ruud en Jos de Sterke 6e

SI B-klasse Ruud en Jos de Sterke 5e

D-klasse Andre en Sabrina Koster 7e

Zaterdag 21-01-12 Dens Gala2012 in Oss

SII B-klasse Ruud en Jos de Sterke 5e

SII B-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 11e

SI B-klasse  Ruud en Jos de Sterke 10e

SI B-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 11e

Zaterdag 07-01-12 The Niervaert Cup 2012 in Klundert

SII B-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 6e

SI B-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 7e

Zaterdag 10-12-11 + Zondag 11-12-11 Christmas Challenge Trophy in Dalfsen:

SII B-klasse Ruud en Jos de Sterke 5e

SII C-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 2e

SII C-klasse Paul en Marijke Baks 3e

SI Deb.klasse Jan en Marga van der Weijde 8e

D-klasse Andre en Sabrina Koster 9e

Zaterdag 05-11-11 + Zondag 06-11-11 Gooiland Trophy in Hilversum:

SII B-klasse Ruud en Jos de Sterke 7e

SII C-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 2e

SII C-klasse Paul en Marijke Baks 4e

D-klasse Andre en Sabrina Koster 8e

Deb.I 4-klasse Std. Arjan van den Broek en Marieke Eras14e

Deb.I 4-klasse Std. Raymond van Mer en Ka Fu Tang 16e

Deb.I 4-klasse La. Arjan van den Broek en Marieke Eras 11e

Zaterdag 05-11-11 + Zondag 06-11-11 NK in Almere:

SII C-klasse Ruud en Jos de Sterke Kampioen

SII C-klasse Paul en Marijke Baks 3e

SI Deb-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 4e

D-klasse Andre en Sabrina Koster 22e

Zaterdag 22-10-11 + Zondag 23-10-11 Miss Ballroom in Amstelveen:

SII C-klasse Ruud en Jos de Sterke Kampioen

SII C-klasse Paul en Marijke Baks 4e

SI Deb.klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 3e

SI Deb.klasse Jan en Marga van der Weijde 6e

D-klasse Andre en Sabrina Koster 22e

Deb.I 4-klasse Std. Raymond van Mer en Ka Fu Tang 14e

Zaterdag 15 oktober Holland Masters op Papendal

SII C-klasse Ruud en Jos de Sterke 3e

SI Deb-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 7e

Zaterdag 24-09-11 + Zondag 25-09-11 QueenE Challenge Throphy in Steenwijk:

SII C-klasse Ruud en Jos de Sterke 2e

SI Deb-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren Kampioen

D-klasse Andre en Sabrina Koster 9e

Zondag 23-07-11 The Seventh Mount in Zevenbergen:

Nwl.-klasse Andre en Sabrina Koster 15e

Deb.4 klasse  Std. Andre Sohier en Chantal Heslinga 8e

Deb.4 klasse La. Andre Sohier en Chantal Heslinga 5e

Zaterdag 14-05-11 + Zondag 15-05-11 The 3rd Mini Blackpool 2011 in Kerkdriel:

SI B-klasse Harry en Astrid Heideveld 4e

SI C-klasse Ruud en Jos de Sterke 2e

SIII A-klasse Rob de Paauw en Marion Ridderhof Kampioen

SI Deb-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 7e

Nwl.-klasse Andre en Sabrina Koster 5e

Zondag 01-05-11 The Wooden Shoe in Zevenbergen:

SI B-klasse Harry en Astrid Heideveld 6e

SI C-klasse Ruud en Jos de Sterke Kampioen

SI Deb-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 6e

Nwl.-klasse Andre en Sabrina Koster 4e

Zaterdag 24-4-11 Holland Dansspektakel in Cuijk:

SI B-klasse Harry en Astrid Heideveld 6e

Zaterdag 16-04-11 + Zondag 17-04-11 Let's Dance Championships in Amstelveen:

SI C-klasse Ruud en Jos de Sterke 2e

SI Deb-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 4e

Nwl.-klasse Andre en Sabrina Koster 4e

Zaterdag 09-04-11 + Zondag 10-04-11 De Bruijn's 44th Championships in Kerkdriel:

SI Hoofdklasse Derk en Nelly de Kloet 4e

SI B-klasse Bertus en Ingrid van Galen 5e

SI B-klasse Harry en Astrid Heideveld 6e

SI C-klasse Ruud en Jos de Sterke 3e

SI Deb-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 4e

Nwl.-klasse Andre en Sabrina Koster Kampioen

Zaterdag 2-4-11 Limburg Danst in Weert:

SI B-klasse Bertus en Ingrid van Galen 2e

SI B-klasse Harry en Astrid Heideveld 4e

Zaterdag 26-3-11 + Zondag 27-3-11 de stad van kansen trofee 2011 in Heerhugowaard

SI Hoofdklasse Derk en Nelly de Kloet 5e

SII A-klasse Rob de Paauw en Marion Ridderhof 4e

SI B-klasse Bertus en Ingrid van Galen 2e

SI B-klasse Harry en Astrid Heideveld 5e

SII C-klasse Ruud en Jos de Sterke 2e

SI C-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 6e

Nwl.-klasse Andre en Sabrina Koster 3e

Zaterdag 19-02-11 Tilburg Moves in Tilburg

Zaterdag 19-3-11 Swinging World Trophy 2011 in Steenwijk:

SI B-klasse Bertus en Ingrid van Galen 5e

SI B-klasse Harry en Astrid Heideveld 8e

SI C-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 5e

Zaterdag 5-3-11 + Zondag 6-3-11 de Danser in Badhoevedorp:

SII A-klasse Rob de Paauw en Marion Ridderhof 9e

SI B-klasse Bertus en Ingrid van Galen 3e

SI B-klasse Harry en Astrid Heideveld 7e

SII C-klasse Ruud en Jos de Sterke 3e

SI C-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 6e

Nwl.-klasse Andre en Sabrina Koster 6e

Zaterdag 19-02-11 Tilburg Moves in Tilburg

SI B-klasse Bertus en Ingrid van Galen 3e

SI B-klasse Harry en Astrid Heideveld 9e

Zaterdag 12-02-11 + Zondag 13-02-11 Gooiland Trophy in Hilversum

SI B-klasse Bertus en Ingrid van Galen 7e

SI B-klasse Harry en Astrid Heideveld 8e

Nwl.-klasse Andre en Sabrina Koster 7e

Zondag 23-01-11 Gooiland Trophy in Hilversum

Nwl.-klasse Andre en Sabrina Koster 5e

Zaterdag 15-01-11 Den's Gala in Oss

SI B-klasse Harry en Astrid Heideveld 7e

SI B-klasse Bertus en Ingrid van Galen 9e

Zaterdag 08-01-11 De Niervaert Cup in Klundert

SI B-klasse Bertus en Ingrid van Galen 2e

Zaterdag 11-12-10 Christmas Challenge Trophy in Dalfsen

SI B-klasse Harry en Astrid Heideveld 5e

SI C-klasse Ruud en Jos de Sterke 5e

Zaterdag 27-11-10 Dutch Open Challenge Trophy in Steenwijk:

SII B-klasse Rob de Paauw en Marion Ridderhof kampioen (Promotie)

SI B-klasse Bertus en Ingrid van Galen 9e

SI B-klasse Harry en Astrid Heideveld 8e

SI C-klasse Ruud en Jos de Sterke 2e

Zaterdag 20-11-10 + Zondag 21-11-10 Nederlandse Kampioenschappen in Almere:

SI Hoofdklasse Derk en Nelly de Kloet 14e

SII B-klasse Rob de Paauw en Marion Ridderhof 5e

SI B-klasse Bertus en Ingrid van Galen 10e

SI B-klasse Harry en Astrid Heideveld 11e

SI C-klasse Ruud en Jos de Sterke 6e

SI C-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 7e

Nwl.-klasse Andre en Sabrina Koster 33e

Zaterdag 06-11-10 + Zondag 07-11-10 De Bruijn's 43rd Championships in Kerkdriel:

SI Hoofdklasse Derk en Nelly de Kloet 4e

SI B-klasse Bertus en Ingrid van Galen 5e

SI B-klasse Harry en Astrid Heideveld 6e

SII B-klasse Rob de Paauw en Marion Ridderhof Kampioen

SI C-klasse Ruud en Jos de Sterke 3e

SI C-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 6e

Nwl.-klasse Andre en Sabrina Koster 4e

Zaterdag 30-10-10 + Zondag 31-10-10 Miss Ballroom Championships in Amstelveen:

SI B-klasse Bertus en Ingrid van Galen 7e

SI B-klasse Harry en Astrid Heideveld 9e

SII B-klasse Rob de Paauw en Marion Ridderhof 3e

SI C-klasse Ruud en Jos de Sterke 5e

SI C-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 6e

SI C-klasse Nwl.-klasse Andre en Sabrina Koster 23e

Deb.4 klasse  Std. Andre Sohier en Femke Ferwerda 12e

Deb.4 klasse La. Andre Sohier en Femke Ferwerda 19e

Zaterdag 09-10-10  Holland Masters in Papendal:

SI C-klasse Ruud en Jos de Sterke 5e

SI C-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 6e

SI B-klasse Harry en Astrid Heideveld 8e

Zaterdag 02-10-10 + Zondag 03-10-10 Benelux Kampioenschappen in Antwerpen:

SI C-klasse Ruud en Jos de Sterke 4e

SI C-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 7e

Deb.4 klasse  Std. Andre Sohier en Femke Ferwerda 5e

Deb.4 klasse La. Andre Sohier en Femke Ferwerda 9e

Zaterdag 11-09-10 De grote prijs van Twente in Oldenzaal:

SI B-klasse Bertus en Ingrid van Galen 6e

SI B-klasse Harry en Astrid Heideveld 7e

SII B-klasse Rob de Paauw en Marion Ridderhof 3e

SI C-klasse Ruud en Jos de Sterke 4e

SI C-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 6e

Zondag 25-07-10 The Seventh Mount in Zevenbergen:

SII B-klasse Rob de Paauw en Marion Ridderhof 2e

SI C-klasse Ruud en Jos de Sterke 3e

Deb.4 klasse  Std. Andre Sohier en Femke Ferwerda 3e

Deb.4 klasse La. Andre Sohier en Femke Ferwerda 10e

Zaterdag 15-05-10 + Zondag 16-05-10 Mini Blackpool 2010 in Kerkdriel:

IDSF SI Derk en Nelly de Kloet 15e

IDSF SII Ben van Surksum en Beryl Jewell 43e

SIII A-klasse Frans en Lydia van Wijngaarden 9e

SI B-klasse Bertus en Ingrid van Galen 4e

SI B-klasse Harry en Astrid Heideveld 9e

SII B-klasse Rob de Paauw en Marion Ridderhof 5e

SI C-klasse Ruud en Jos de Sterke 5e

SI C-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 6e

Nwl.-klasse Andre en Sabrina Koster 16e

Deb.4 klasse  Std. Andre Sohier en Femke Ferwerda 2e

Deb.4 klasse La. Andre Sohier en Femke Ferwerda 7e

Zaterdag 1-05-10 + Zondag 2-05-10 The Wooden Shoe in Zevenbergen:

IDSF S! Derk en Nelly de Kloet 17e

SI C-klasse Ruud en Jos de Sterke 4e

SI C-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 8e

Deb.4 klasse  Std. Andre Sohier en Femke Ferwerda 2e

Deb.4 klasse La. Andre Sohier en Femke Ferwerda 6e

Zaterdag 24-04-10 + Zondag 25-04-10 36e Lets Dance in Amstelveen:

SI Hoofdklasse Derk en Nelly de Kloet 4e

SII Hoofdklasse Ben van Surksum en Beryl Jewell 13e

SIII A-klasse Frans en Lydia van Wijngaarden 4e

SI B-klasse Bertus en Ingrid van Galen 5e

SI B-klasse Harry en Astrid Heideveld 7e

SII B-klasse Rob de Paauw en Marion Ridderhof 2e

SI C-klasse Ruud en Jos de Sterke 7e

Nwl.-klasse Andre en Sabrina Koster 18e

Deb.4 klasse  Std. Andre Sohier en Femke Ferwerda 10e

Deb.4 klasse La. Andre Sohier en Femke Ferwerda 15e

Zaterdag 17-04-10 + Zondag 18-04-10 Limburg Danst in Weert:

SI B-klasse Bertus en Ingrid van Galen 3e

SI B-klasse Harry en Astrid Heideveld 6e

Deb.4 klasse  Std. Andre Sohier en Femke Ferwerda 5e

Deb.4 klasse La. Andre Sohier en Femke Ferwerda 20e

Zondag 04-04-10 Holland Dans Spektakel in Cuijck:

SI B-klasse Bertus en Ingrid van Galen 7e

SI B-klasse Harry en Astrid Heideveld 6e

SII B-klasse Rob de Paauw en Marion Ridderhof 3e

SI C-klasse Ruud en Jos de Sterke 4e

Zaterdag 27-03-10 + Zondag 28-03-10 De Bruijn's 42nd Championships in Kerkdriel:

SI Hoofdklasse Derk en Nelly de Kloet Kampioen

SII Hoofdklasse Ben van Surksum en Beryl Jewell 11e

SIII A-klasse Frans en Lydia van Wijngaarden 4e

SI B-klasse Bertus en Ingrid van Galen 2e

SI B-klasse Harry en Astrid Heideveld 6e

SII B-klasse Rob de Paauw en Marion Ridderhof 5e

SI C-klasse Ruud en Jos de Sterke 6e

Nwl.-klasse Andre en Sabrina Koster 9e

Deb.4 klasse  Std. Andre Sohier en Femke Ferwerda 2e

Deb.4 klasse La. Andre Sohier en Femke Ferwerda 4e

Zondag 21-03-10 NADB Bondskampioenschappen in Almere: 

Deb.4 klasse Std. Andre Sohier en Femke Ferwerda 4e

Deb.4 klasse La.  Andre Sohier en Femke Ferwerda 28e

Zaterdag 13-03-10 + Zondag 14-03-10 The Swinging World Trophy in Steenwijk:

SI B-klasse Bertus en Ingrid van Galen 5e

SI B-klasse Harry en Astrid Heideveld 8e

Deb.4 klasse Andre Sohier en Femke Ferwerda 5e

Zaterdag 6-03-10 + Zondag 7-03-10 De Danser in Badhoevedorp:

SI Hoofdklasse Derk en Nelly de Kloet 5e

SII Hoofdklasse Ben van Surksum en Beryl Jewell 7e

SIII A-klasse Frans en Lydia van Wijngaarden 3e

SI B-klasse Bertus en Ingrid van Galen 10e

SI B-klasse Harry en Astrid Heideveld 8e

SI C-klasse Ruud en Jos de Sterke 6e

SI C-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 8e

Nwl.-klasse Andre en Sabrina Koster 15e

Deb.4 klasse Andre Sohier en Femke Ferwerda 8e

Zondag 21-02-10 Tilburg Moves in Tilburg: 

Deb.4 klasse Andre Sohier en Femke Ferwerda 6e

Zaterdag 13-02-10 + Zondag 14-02-10 De Bruijn's 41st Championships in Kerkdriel:

SI Hoofdklasse Derk en Nelly de Kloet 4e

SII Hoofdklasse Ben van Surksum en Beryl Jewell 8e

SIII A-klasse Frans en Lydia van Wijngaarden 2e

SI B-klasse Bertus en Ingrid van Galen 3e

SI B-klasse Harry en Astrid Heideveld 6e

SII B-klasse Rob de Paauw en Marion Ridderhof Kampioen

SI C-klasse Ruud en Jos de Sterke 4e

SI C-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 5e

Nwl.-klasse Andre en Sabrina Koster 13e

Deb.4 klasse Andre Sohier en Femke Ferwerda 4e

Zaterdag 06-02-10 + Zondag 07-02-10 Gooiland Trophy  in Hilversum 

SIII A-klasse Frans en Lydia van Wijngaarden 4e

SI B-klasse Harry en Astrid Heideveld 6e

SII B-klasse Rob de Paauw en Marion Ridderhof 6e

SI C-klasse Bertus en Ingrid van Galen Kampioen en gepromoveerd

SI C-klasse Ruud en Jos de Sterke 7e

SI C-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 10e

Nwl.-klasse Andre en Sabrina Koster 17e

Zaterdag 30-01-10 Wijchen Swing  in Wijchen 

SII Hoofdklasse Ben van Surksum en Beryl Jewell 21e

SIII A-klasse Frans en Lydia van Wijngaarden 2e

SI B-klasse Harry en Astrid Heideveld 8e

SI C-klasse Bertus en Ingrid van Galen 2e

Zaterdag 09-01-10 The Happy New Year Trophy in Zevenbergen 

SI B-klasse Harry en Astrid Heideveld 3e

SI C-klasse Bertus en Ingrid van Galen Kampioen

Zaterdag 12-12-09 Dutch Christmas Challenge Trophy in Dalfsen 

SII Hoofdklasse Ben van Surksum en Beryl Jewell 8e

SI B-klasse Harry en Astrid Heideveld 5e

SII B-klasse Rob de Paauw en Marion Ridderhof 3e

SI C-klasse Bertus en Ingrid van Galen 3e

SI C-klasse Ruud en Jos de Sterke 5e

Zaterdag 28-11-09 Dutch Open Challenge Trophy in Steenwijk:

SII Hoofdklasse Ben van Surksum en Beryl Jewell 14e

SIII A-klasse Frans en Lydia van Wijngaarden 4e

SI C-klasse Bertus en Ingrid van Galen 7e

SI C-klasse Harry en Astrid Heideveld 2e (Promotie)

SI C-klasse Ruud en Jos de Sterke 10e

Zaterdag 21-11-09 + Zondag 22-11-09 de 31ste Gooilandtrophy in Hilversum:

SI Hoofdklasse Derk en Nelly de Kloet 3e

SIII A-klasse Frans en Lydia van Wijngaarden Kampioen

SII B-klasse Rob de Paauw en Marion Ridderhof 7e

SI C-klasse Bertus en Ingrid van Galen 2e

SI C-klasse Harry en Astrid Heideveld 3e

SI C-klasse Ruud en Jos de Sterke 9e

SI C-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 8e

Nwl.-klasse Andre en Sabrina Koster 12e

Zondag 08-11-09 NADB Grand Prix d'Almere in Almere:

Nwl.-klasse Andre en Sabrina Koster 9e

Zaterdag 31-10-09 + Zondag 1-11-09 Nederlandse Kampioenschappen in Almere:

SI Hoofdklasse Derk en Nelly de Kloet 15e

SII Hoofdklasse Ben van Surksum en Beryl Jewell 19e

SIII A-klasse Frans en Lydia van Wijngaarden 3e

SII B-klasse Rob de Paauw en Marion Ridderhof 7e

SI C-klasse Bertus en Ingrid van Galen 2e

SI C-klasse Harry en Astrid Heideveld 7e

SI C-klasse Ruud en Jos de Sterke 8e

SI C-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 11e

Nwl.-klasse Andre en Sabrina Koster 49e

Zaterdag 24-10-09 Benelux Kampioenschappen in Amstelveen:

SI Hoofdklasse Derk en Nelly de Kloet 12e

SII Hoofdklasse Ben van Surksum en Beryl Jewell 18e

SIII A-klasse Frans en Lydia van Wijngaarden 6e

SII B-klasse Rob de Paauw en Marion Ridderhof 16e

SI C-klasse Ruud en Jos de Sterke 7e

SI C-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 9e

Zaterdag 10-10-09 Holland Masters in Arnhem:

SI Hoofdklasse Derk en Nelly de Kloet 32e (Intern. wedstrijd)

SII B-klasse Rob de Paauw en Marion Ridderhof 7e

SI C-klasse Ruud en Jos de Sterke 4e

Zaterdag 26-09-09 Swing and Sway Trophy 2009 in Steenwijk:

SIII A-klasse Frans en Lydia van Wijngaarden 2e

SII Hoofdklasse Ben van Surksum en Beryl Jewell 11e

SI C-klasse Harry en Astrid Heideveld 2e

Zaterdag 12-09-09 De Grote Prijs van Twente 2009 in Oldenzaal:

SIII A-klasse Frans en Lydia van Wijngaarden Kampioen

SI C-klasse Harry en Astrid Heideveld Kampioen

SI C-klasse Ruud en Jos de Sterke 5e

SI C-klasse Michiel en Sylvia van Pomeren 8e